Bilgisayar Atölyesi Olarak Müşteri Memnuniyetine Önem Göstererek Yıllardır Uzman Kadromuzla Garantili Olarak Hizmet Veriyoruz

Galeri

İletişim

Yakuplu Mahallesi Hürriyet Bulvarı 59. Sokak No: 28/A Beylikdüzü/İstanbul

0212 876 4707

Iphone Tamiri

Iphone Tamiri

iPhone Tamiri, Iphone cihazınızın teknik servis onarımı için Bilgisayar Atölyesi‘ni güvenle tercih etmek için size birkaç neden sayabiliriz. iPhone cihazlarınız için çok kolay ve hızlı çözümler sağlayabilen Bilgisayar Atölyesi ile iPhone cihazınıza hemen kavuşabilirsiniz. iPhone cihazlarında genel geçer problemler şu şekildedir:

  • Ekran sorunları
  • Şarj ve soket sorunları
  • Pil sorunları
  • Ana ekran tuşu sorunları
  • Şebeke sorunları
  • Ses ve açma kapama tuşu sorunları
  • Yazılımsal sorunlar

Yukarıda gördüğünüz başlıklar genellikle iPhone cihazlarının arıza verdiği noktalardır. Ama sizin iPhone cihazınız herhangi bir nedenden ötürü arıza vermiş olabilir. Bunun için endişelenmenizi gerektiren bir durum yok. Iphone Tamiri ve Apple iPhone teknik servisi sayesinde tüm iPhone teknik sorunları hem uygun fiyata hem de genellikle 6 saat kadar kısa bir sürede giderilebilmektedir. Apple sınırlı garanti kapsamında olan cihazlarınız için olabildiğince yüksek fiyatlarda teknik servis hizmeti verir. Örneğin orijinal pil değişimi 1850 TL gibi rakamlara yapılabilir. Ama Yerel sağlayıcı ve iPhone yerel teknik destek olarak hizmet verdiğimiz için çok daha uygun fiyatlardan teknik servis hizmeti verebiliriz. Özellikle 2019 yılından daha eski iPhone cihazlarınız ve 2020 sonrası iPhone cihazlarınız için hemen bizimle irtibat kurabilir, Apple teknik servisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

iPhone Teknik Servis Hizmeti

3 AY GARANTİ

Kullandığımız bütün yedek parçalar ve işçiliğimiz için 3 ay garanti veriyoruz.

ORİJİNAL YEDEK PARÇA

Teknik servisimizde orijinal yedek parça ya da orijinal kalitesindeki yedek parça kullanımına özen gösteriyoruz.

ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ

Teknik servisimizde, onarım işlemine başlamadan önce ücretsiz arıza tespiti yaparak size bilgi veriyoruz.

 

 

 

 

 

 

iPhone teknik servis hizmeti 2021 yılından sonra maddi olarak çok daha zor duruma gelmiştir. Bunun en temel sebebi ise Apple kaynaklı fiyat artırımlarına gidilmesidir. Ama biz müşterilerimizi koruyabilmek ve tüm müşterilerimize hizmet verebilmek adına Türkiye’nin en iddialı ve en uygun fiyat aralığında teknik servis hizmeti vermekteyiz. Özellikle 2021 yılında getirilmiş olan fiyat artırımı hem iPhone teknik servisi hem de müşterileri zorlayacak duruma gelmiştir. Ama siz de iPhone cihazlarınızın teknik servis ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına çok daha uygun fiyatlardan teklif alabilir, 6 saatten daha kısa sürede arıza yapmış olan iPhone cihazlarınıza tekrar eskisi gibi çalışır vaziyette ulaşabilirsiniz. Hadi durmayın, hemen bizimle iletişim kurun ve iPhone teknik servisi hizmetlerimizin ne kadar profesyonel olduğunu deneyimleyin.

Konuşmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var ?