Bilgisayar Atölyesi Olarak Müşteri Memnuniyetine Önem Göstererek Yıllardır Uzman Kadromuzla Garantili Olarak Hizmet Veriyoruz

Galeri

İletişim

Yakuplu Mahallesi Hürriyet Bulvarı 59. Sokak No: 28/A Beylikdüzü/İstanbul

0212 876 4707

Şarj Soket Değişimi

Şarj Soket Değişimi

Şarj Soket Değişimi ve tamiri hizmeti veren firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış Tüm marka laptoplarınızın ve macbooklarınızın şarj soketi giriş yeri tamiri ve değişimi işlemlerini 3 ay garanti vererek tamir etmekteyiz.

 

Servisimize getireceğiniz notebooklarınızın tüm arızalarını ücretsiz olarak tespit eder onay aldığımız takdirde tamir işlemine başlarız. Onayı alınmayan notebook tamirine ücret almayız. Laptop Tamiri sürecimiz 1 ila 3 iş günü arasında değişmektedir.

Laptop şarj olmuyorsa burada ki işlem adaptörün girdiği yer yani şarj soketinin girdiği yer ya kırılmış ya da bozulmuş olabilir. Bu durumda şarj soketi giriş yerinin yapılabiliyorsa tamiri olmuyorsa yenisi ile değişim işlemidir.

Laptop Şarj Soketi Giriş Yeri Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadardır ?

Laptop şarj soketi giriş yeri tamiri fiyatları marka ve model bilgisine göre değişkenlik göstermektedir.

Notebook Tamiri Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

HAYIR. Kesinlikle hiç bir bilginiz silinmez.

Neden Bilgisayar Atölyesi ?

Bilgisayar AtölyesiLaptopapple ürünleritablet, cep telefonu, monitör, masaüstü bilgisayar ve all in one pc (aio) üzerine yedek parça satışı, bakım ve tamir hizmetlerini garantili olarak vermekte olan kurumsal bir bilgisayar firmasıdır.

Bilgisayar Atölyesi; Müşteri ve çözüm odaklı çalışma ilkesini benimsemiş, tamir, bakım ve satış alanlarında iş süreçleri ve prosedürlerimizi sürekli yenileyerek Türkiye ‘nin önde gelen bilişim firmalarından biridir.

İstanbul Beylikdüzü ‘nde ki şubesi ile birlikte, Türkiye ‘de ki kurumsal firma, kurum, bayi ve son kullanıcılara; Uzman teknik kadromuz, 20 yıllık tecrübemiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile garantili laptop / notebook tamiri ve teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Not: İstanbul’da bir çok bilgisayar, cep telefonu, laptop, macbook tamir ve yedek parça satışı yapan firmalar varken gerek cihazınız gerekse verileriniz için çalışacağınız firmayı iyi araştırın.

Konuşmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var ?