Bilgisayar Atölyesi Olarak Müşteri Memnuniyetine Önem Göstererek Yıllardır Uzman Kadromuzla Garantili Olarak Hizmet Veriyoruz

Galeri

İletişim

Yakuplu Mahallesi Hürriyet Bulvarı 59. Sokak No: 28/A Beylikdüzü/İstanbul

0212 876 4707

Asus-Servisi

Asus Servisi

Asus 1989 Tayvan kuruluşlu bilgisayar ve donanım üretim firmasıdır. Yılların verdiği tecrübe ve kaliteli ürünleriyle günümüze kadar gelmiştir. Asus tüm dünyada olduğu gibi Türkiyedede çok fazla kullanıcıya hitap etmektedir. Notebook,Ekran kartı,monitör, anakart bunlardan sadece bilinen kısmıdır.
Asus Notebooklarda diğer notebook markaları gibi sıvı teması,darbe veya ısınma karşısında çaresiz kalabilir. Dizüstü bilgisayarlarımızın arıza sebeplerinde zaten genellikle bunlardır. Tüm marka notebookların onarımları bünyemizde yapılmaktadır. Vivobook, Rog gibi modelleri bulunan markanın anakartları kaliteli ama tamiri bi okadar zorludur.
Bakımları düzenli yapılmayan ve termal macunları kurumuş olan Asus cihazlar chipset arızası vermeye mahkumdur. Düzenli olarak 6 aylık periyotlarla bakımları yapılmalıdır.
Rog modeli oyuncuların ve grafikerlerin tercih ettiği güçlü ekran kartlarına sahip laptoplardır. Termal macunu kuruduğunda
Ve fanı tozlandığında ciddi olarak fps ve performans kaybı gözlenebilir. Sebebi ise işlemcide veya ekran kartında biriken ısıyı Demir bloğa (heatsink)aktaramaz ve cihazınız daha çok ısınarak yavaşlar ve bir süre sonra tamamen arızalanabilir.
Genellikle servisimize gelen Asus Rog cihazlar bu şikayetle gelmektedir bir çoğunu bakımla çözebilsekte bazılarında chipset değişimi yapmak gerekebiliyor. Servisimizde bulunan profesyonel bga makinasıyla bu chipsetler değiştirilebilir. Rog mavi ekran hatası, Rog ısınma sorunu, Rog kasa tamiri veya değişimi,  Rog chipset değişimi ,
besleme onarımları kendi bünyemizde garantili olarak yapılmaktadır.
Vivobook cihazlar ise Rog modeline göre mütevazi kibar ve daha çok ofis ortamı için uygundur . Bu cihazlarda tabiki periyodik olarak bakım gerektirir.
Vivobook tamiri servisimizde profesyonel olarak yapılmaktadır. Vivobook modeli tasarım olarak ince ve kibar cihazlardır.
Vivobook kasa onarımı , Vivobook mavi ekran hatası , Vvobook görüntü gelmeme sorunu , Vivobook anakart onarımı , Vivobook besleme onarımları kendi bünyemizde garantili olarak yapılmaktadır

Asus cihazınızda bahsettiğimiz arızalar veya benzer arızalar bulunuyosa daha detaylı bilgi için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Buraya tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Konuşmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var ?