Bilgisayar Atölyesi Olarak Müşteri Memnuniyetine Önem Göstererek Yıllardır Uzman Kadromuzla Garantili Olarak Hizmet Veriyoruz

Galeri

İletişim

Yakuplu Mahallesi Hürriyet Bulvarı 59. Sokak No: 28/A Beylikdüzü/İstanbul

0212 876 4707

Ekran Kartı Değişimi

Ekran Kartı Değişimi bünyemizde uzman kadromuz tarafından 3 ay garantili olarak yapılmaktadır. Notebook ekran kartı , masaüstü ekran kartı veya macbook ekran kartlarını garantili olarak değiştiriyoruz. Ekran kartlarının bozulma nedeni birden çok olabilir. Bu yüzden her arızalı ekran kartını değiştirmek yerine önce bünyemizde onarmaya çalışıyoruz. Pahalı oldukları için en son çare değiştiriyoruz. Ekran kartı değişimi sırasında kesinlikle bilgisayarınıza format atılmaz ve bilgileriniz silinmez. Sadece gerekli driverlar kurulur. Gerekli testlerden geçtikten sonra yaklaşık 4-5 saate cihazınızı teslim alabilirsiniz.

Ekran Kartı Değişimi Ne Kadar

Değişim ücreti bilgisayarınızın marka modeline veya ekran kartı modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden bunun kesin bir cevabını ancak arızayı ve bilgisayarınızı gördükten sonra söyleyebiliriz. Ya da bizimle iletişime geçerek sorununuzu ve bilgisayar modelinizi söylemeniz de yeterli olacaktır. Aşağıdan iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Laptoplarda Ekran Kartı Değişimi

Bu işlem tahmin edeceğiniz üzere masaüstü değişiminden daha zor ve zahmetlidir. Ancak uzman kadromuz tarafından tamamen güvenli, hızlı ve garantili olarak yapılmaktadır. Yukarıda izlemiş olduğunuz videoda anakarttan ekran kartının ayrılışını görüyorsunuz. Videoda ısıl işlem uygulanarak ekran kartını anakarttan ayırıyoruz. Ardından sorunsuz ekran kartını takıp çeşitli testlerden ve kontrollerden geçiriyoruz. Hiç bir hata, eksiklik veya kusur olmadığından emin olduktan sonra size teslim ediyoruz. Bu işlemi uzman olmayan ve güvenmediğiniz servislerde kesinlikle yaptırmamanızı tavsiye ederiz.

Ekran Kartı Ayarları Değiştirme

Ekran kartı ayarlarını değiştirmek modele göre değişiklik göstermektedir. Uzman kadromuz tüm ekran kartı modellerine hakim olduğu için bu işlem teknik servisimizde dakikalar içerisinde yapılmaktadır. Tabi sizin istediğiniz özel bir ayar veya belirttiğiniz bir durum yoksa biz herhangi bir işlem yapmıyoruz. Siz söylemediğiniz durumlarda ekran kartını varsayılan ayarlarında kurup size teslim ediyoruz. Örneğin ekran kartına overclock isterseniz biz bu durumda oluşabilecek sonuçları, yararları ve zararlarını size anlatıyoruz. Kabul etmeniz durumunda bu işlemi gerçekleştiriyoruz. Daha fazla ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayabilir veya aşağıdaki numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Tel: 0212 876 4707

Ekran Kartı Değişimi
Konuşmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var ?