Bilgisayar Atölyesi Olarak Müşteri Memnuniyetine Önem Göstererek Yıllardır Uzman Kadromuzla Garantili Olarak Hizmet Veriyoruz

Galeri

İletişim

Yakuplu Mahallesi Hürriyet Bulvarı 59. Sokak No: 28/A Beylikdüzü/İstanbul

0212 876 4707

Macbook Ekran Aydınlatma

Macbook Ekran Aydınlatma

Macbook Ekran Aydınlatma tamiri bünyemizde garantili olarak uzman ekibimizi tarafından gerçekleştirilmektedir. Bilgisayar Atölyesi olarak uzun yıllardır macbook, imac, iphone, akıllı cep telefonları ve tüm marka model notebooklarda en güvenilir hizmeti vermekteyiz.

Bizlere bu numaradan ulaşabilirsiniz: 0212 876 4707

Apple MacBook Anakart Arızalarında, Yapılan Testler sonunda MacBook Anakartın zarar görmüş data veriyolları veya bu veriyolları üzerinde bulunan çeşitli tip ve büyüklükteki elektronik parça ve devreler birebir orijinal Apple parçalarla değiştirilerek yenilenir. İşlem sonucunda Yenilenen Macbook Anakart, Macbook kasa içine tekrar montajı yapılmadan, seri testlerden geçirilir. Bu testlerde amaç  İşlemci ve Grafik chipini yoğun şekilde kullanarak en yüksek performanslarda çalıştırarak Yenilenen ve değiştirilen parçaları kontrol etmektir.

 Apple Macbook Cihazlar, Tüm Diğer ‘ Mobil ve Mekanik Soğutma Sistemine Sahip ‘ Cihazlar gibi Periyodik Bakım ve Temizlik İhtiyacı Duyarlar. Bunun Sebebi ise Soğutma Sistemi olan MacBook Fan’ ın Soğutma esnasında sürekli, Kasa iç havasını kanalardan dışarı atarak, içeri yeni hava girmesini sağlamasıdır. Yani MacBook kasa içine sürekli dış ortamdan hava sirkülasyonu mevcuttur. İşte Dış ortam havasının yapısıyla da ilgili olarak, zamanla MacBook Hava Kanalları Kapanır, Fan Çalışması Yavaşlar, Hatta durur. Soğutma Sistemi Çalışmayan ya da eksik çalışan MacBook Cihazların Bir süre sonra, Anakart, İşlemci ve Ekran Kartı Arızaları vermesi Kaçınılmazdır. Bu Nedenle Periyodik MacBook Genel Bakım, Kasa İç Temizlik, Fan Temizlik ve MacBook Thermal Pad Değişimleri Çok Önemlidir..!          

 Daha öceden Apple MacBook’a yapılan çeşiti yanlış ve bilinçsiz fiziksel müdahaleler ,ehil olmayan kişilerin tamir çabaları sonucu MacBook Anakart zarar görmüş olabilir. Bu MacBook Anakart Sorunları karşımıza daha çok Anakart Veriyollarının Bozulması, MacBook Ekran Chip arızasını gidermeye çalışırken onunla bağlantılı yüzlerce veriyolunun koparılması şeklinde çıkar. Tamir girişimi sonrasında Cihazınız onarılamadığı gibi, Bozuk Ekran chipset vakası beraberinde birde Bozuk bir MacBook Anakart ve Tabiyki Çalışmayan bir MacBook’ la başbaşa kalırsınız.
          Bu Nedenle Özellikle Mac Cihazlarınızı Ehil, Deneyimli ve İşlem Sonrası Gerçekten Garanti verebilen Servislere Emanet ediniz. Bir Alt Paragrafta da belirteceğimiz gibi Mobil, Elektronik bir cihazın Chiplerine ve Anakartına Müdahale etmek için, Ciddi deneyimli ve Uzman Kışilerin yanında, Profesyonel Ekipmanlar da Gereklidir.
     

 Apple Macbook Anakart değişim işlemi, onarım yapılamayacak kadar zarar görmüş Apple Macbook anakart’larında uygulanır. Acemice yapılan tamir işlemleri, özellikle chipset arızasını gidermek için kullanılan Anakart chip ısıtma yöntemleri, Apple Macbook anakart’ın veriyollarında veya diğer ünitelerinde yanmaya ve onarılamayan deformasyona sebep olur. Bu tip durumlarda Apple Macbook anakartı’nın değişimi son çaredir.

Konuşmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var ?