Bilgisayar Atölyesi Olarak Müşteri Memnuniyetine Önem Göstererek Yıllardır Uzman Kadromuzla Garantili Olarak Hizmet Veriyoruz

Galeri

İletişim

Yakuplu Mahallesi Hürriyet Bulvarı 59. Sokak No: 28/A Beylikdüzü/İstanbul

0212 876 4707

Sıvı Teması Onarımı

Sıvı Teması Onarımı

Sıvı teması onarımı işlemini tüm cihazlarda yapabilmekteyiz. 15 yıllık bir deneyim ile sıvı teması sonrası karşılaşılan tüm sorunlar konusunda deneyimle teknik ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.. Sıvı teması sonrasında arızalanan parçaların tespit edildikten sonra fiyat verilmesi mümkündür bu yüzden kesin bir fiyat sunma imkanımız mevcut değildir. Cihazınızın arıza tespitleri ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Sıvı Teması Onarımı

Sıvı Teması Sonrası Ne Yapmalıyım?

Cihazınızı kesinlikle açmayı denemeyin! eğer cihazınızın bataryası çıkartılabiliyor ise hemen çıkartın ve en kısa sürede teknik servisimize gönderimini sağlayın..

Cihazınızı sıvı temas sonrasında fön makinesi ve benzeri hiç bir cihaz ile kurutmaya çalışmayınız sıvı daha iç bölgelere geçebilir veya ısı dolayısıyla parçalara zarar verebilirsiniz. Herkesin cep telefonunu pirincin içine koymak sanıldığı kadar faydalı değildir sıvı teması sonrasında cihaz içerisinde kalan sıvı kalıntıları oksitlenme yaparak devrelere zarar vermektedir bu yüzden cihazın anakartının ve diğer bileşenlerinin ayrıntılı olarak temizlenmesi ve voltaj testlerinin yapılması gereklidir. Bilinçsiz bir müdahele cihazınızın geri dönüşü olmayan arızalara yol açmasına sebep olabilir. Sıvı teması onarımı için bizimle iletişime geçin.

Akıllı telefonlar geliştikçe anakart yapıları da değişmekte sıvı eğer anakartın iç bölgelerinde ki kafeslere kadar girmiş ise cihazın ayrıntılı bir şekilde parçalanarak temizlenmesi ve zarar gören devrelerin, parçaların kontrollerinin ve ölçümlerinin yapılması gereklidir. Sıvı teması sonrasında cihaz sanki hiçbir şey olmamış gibi çalışabilir bu durumda cihazınızı direk kapatınız ve bataryasını çıkartınız sıvı sürekli devreler üzerinde gezdiğinden dolayı kısa devre yaparak cihazınızda ciddi hasarlara yol açabilir ve temizlenmez ise zamanla oksitlenme yapar ve bu oksitlenme yayılabilir bu yayılma hem cihazın onarım bedelini arttırmaktadır hemde geri dönülemez bir aşamaya cihazınızı taşıyabilir.

Bilgisayar Atölyesi olarak uzman kadromuzla sıvı teması onarımı hizmetini 3 ay garantili olarak en kısa sürede veriyoruz.

Bize bu numaradan ulaşabilirsiniz: 0212 876 4707

Konuşmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var ?