Bilgisayar Atölyesi Olarak Müşteri Memnuniyetine Önem Göstererek Yıllardır Uzman Kadromuzla Garantili Olarak Hizmet Veriyoruz

Galeri

İletişim

Yakuplu Mahallesi Hürriyet Bulvarı 59. Sokak No: 28/A Beylikdüzü/İstanbul

0212 876 4707

Yedek Parça
Beylikdüzü Ekran Değişimi

Beylikdüzü Ekran Değişimi

Beylikdüzü ekran değişimi yapılışı

Beylikdüzü ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Cihaz sağlığı için gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı ortamda yapılıyor. Ayrıca özel üretim son teknoloji teknisyen ekipmanları ve orjinal ekran kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişimi süresi teknik servisimize geldiğiniz taktirde ortalama 1 saatdir.

Bilgisayar Atölyesinde yapacağınız ekran değişimleri için 3 ay garanti hizmeti vermekteyiz

  1. Beylikdüzü ekran değişimi sonrasında telefonunuzda bulunan bilgileriniz silinmemektedir. Cihaz sıfırlanmamaktadır.
  2. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmamaktadır.
  3. Ekran kalitesi ve görünümü ilk günkü haline geri döner.
  4. Ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odası tamamen statik elektrikten arındırılıp bir şekilde dizayn edilmektedir. Periyodik olarak sterilize edilmektedir. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulduğu gibi sigortalıdır. Yani cihazınız servisimize girdiği anda sigortalanmaktadır. Aynı zamanda teknisyenlerimiz statik elektrikten arındırıcı bileklik ve sterilize eldiven takmaktadırlar.
  5. Ekran kırılması sorunu ile tekrar karşılaşılmasını engellemek amacıyla ücretsiz olarak telefona kırılmaz cam koruyucu ekrana takılır.
  6. Ekran değişiminin ardından telefonu dilediğiniz kadar test etme, herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
  7. Cihazınız 3 ay Bilgisayar Atölyesi garanti ile birlikte sizlere teslim ediliyor.

Garanti süresi dahilinde ekran ile ilgili, kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar 

Komple yani ön cam, dokunmatik alan, iç ekran ve dış panelden oluşan orjinal fabrikasyon vakumlu ekran kullanılıyor.

Kesinlikle sadece ön cam değişimi yapılmamaktadır. Ön cam değişimlerinde kısa süre içerisinde ön cam ekrandan ayrılmakta ve geri dönüşü olmayan hasarlar meydana gelmektedir. Aynı zamanda orjinal değişim olmaz.

Beylikdüzü ekran değişimi nasıl yapılır, nelere dikkat edilir daha detaylı bir şekilde incelemenizi sağlamak amacıyla APPLE teknisyenlerimiz tarafından ekran değişimi yapılırken video kaydına alınmış ve teknik servisimizin resmi Youtube kanalına yükleme yapılmıştır.

Bize bu numaradan ulaşabilirsiniz: 0212 876 4707

Yazar

mustafaozdall

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var ?