Bilgisayar Atölyesi Olarak Müşteri Memnuniyetine Önem Göstererek Yıllardır Uzman Kadromuzla Garantili Olarak Hizmet Veriyoruz

Galeri

İletişim

Yakuplu Mahallesi Hürriyet Bulvarı 59. Sokak No: 28/A Beylikdüzü/İstanbul

0212 876 4707

Macbook
Macbook Besleme Arızası

Macbook Besleme Arızaları

Macbook besleme sorunları sık görülen sorunlardan bir tanesidir. Bu yazımızda bu sorunların nedenlerini ve nasıl giderileceğini ele alacağız. Bilgisayar Atölyesi olarak bu yaygın olarak görünen ayrıca sıkıntılı olan bu sorunu bünyemizde garantili olarak çözmekteyiz.

Macbook Besleme Arızası Nedenleri

Macbook besleme arızalarının veya anakart arızalarının bir çok nedeni olmaktadır. Besleme arızaları elektrisel arızalardır. Anakart üzerinde farklı noktalarda görülmektedir. Bilgisayarınızın elektrik almaması yani hiç tepki vermemesi veya şarj aletinizi taktığınızda adaptörünüzün ışığının sönmesi veya bilgisayarınızdan gelen bir yanık kokusu arızanızın besleme kısımında bir arıza olduğunun işaretidir. Bu arızaların onarımı cihazınızı servisimize bıraktıktan sonra ön arıza tespit işlemi sırasında gerçekleştirilebilir mi gerçekleştirdikten sonra kesin çözüm olur mu gibi sorularınıza cevap verebiliriz. Besleme arızaları notebook veya macbooklarda onarımı en zahmetli arızalardan biridir. Bu yüzden bu arızayı kendiniz gidermeye sakın çalışmayın. Veya uzman olmayan kişilere macbook ve notebook cihazınızı teslim etmeyin.

Macbook Besleme Sorunu Nasıl Çözülür?

Bu sorunu çözmek uzmanlık gerektiren bir iştir. Bilgisayar Atölyesi olarak macbook besleme arızaları ve bir çok anakart arızasını uzman kadromuzla birlikte garantili olarak onarmaktayız. Laptoplarda anakart arızaları onarmak zahmetli bir iştir. Çünkü neredeyse tüm bileşenler onboard olarak gelmektedir. Besleme sorunu da anakart arızalarına dahildir. Fakat bilgisayar atölyesi beylikdüzü garantili macbook servisi, notebook servisi veya iphone servisi olarak hizmet verdiği için bu gibi sorunları uzmanlıkla çözmektedir. Tüm işlemler kendi bünyemizde yapılmaktadır. Bu nedenle her zaman tek muhataptınız biz oluruz. Ve yaptığımız işlemleri sizin onayınız olmadan yapmayız. Her işlem detayını sizinle paylaştığımız gibi notebook tamiri ve macbook tamiri gibi işlemler de en hızlı çözümü sunuyoruz. Hizmetlerimiz tamamen güvenilir, hızlı ve garantilidir.

Sık Karşılaşılan Macbook Arızaları ve Nedenleri

Sık karşılaşılan macbook arızaları şu şekildedir:

  • Macbook cihazınızın sürekli kendini yeniden başlatması
  • Besleme Arızaları
  • Anakart Arızaları
  • Macbook açılışda donması veya elma simgesinde takılı kalması
  • Siyah ekran veya gri ekranda takılıp kalması
  • Macbook görüntü gelmemesi
  • Cihazın aşırı ısınması

Bu sorunların ana nedenleri anakart arızası, pil sorunu veya yazılımsal ve donanımsal olmaktadır. Macbook cihazınızı uzman servislerde periyodik olarak bakımını yaptırmanız durumunda bu sorunlarla karşılaşmanız güçleşir. Macbook aşırı ısınma sorunu periyodik bakımlarının yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Veya sürekli tozlu ve tüylü ortamlarda kullanmanız da bu duruma sebebiyet vermektedir. Bunun dışında işlemci fanında da bir sorun olmaktadır.

Bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayabilir veya aşağıda ki numaradan bize ulaşabilirsiniz:

TEL: 0212 876 4707

Yazar

mustafaozdall

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var ?