Bilgisayar Atölyesi Olarak Müşteri Memnuniyetine Önem Göstererek Yıllardır Uzman Kadromuzla Garantili Olarak Hizmet Veriyoruz

Galeri

İletişim

Yakuplu Mahallesi Hürriyet Bulvarı 59. Sokak No: 28/A Beylikdüzü/İstanbul

0212 876 4707

iPhone
Beylikdüzü iPhone Tamircisi

Beylikdüzü iPhone Tamircisi

Beylikdüzü iPhone Tamircisi cihazınızda hangi problemler olursa olsun 3 ay garantili olarak onarıyoruz. Telefonunuz dondu, kapandı, açılmıyor mu? Ya da henüz o aşamaya gelmedi ama ısınıyor, donuyor, arama yapmıyor ya da şarj olmuyor mu?

Bu durumda iPhone cihazınızı tamir ettirecek bir firmaya ihtiyacınız var. Bilgisayar Atölyesi (özel teknik servis), en yoğun olarak İstanbul Beylikdüzü veya çevresinde (Avcılar, Esenyurt, Büyükçekmece, Bahçeşehir, Silivri) iPhone tamiri konusunda profesyonel olarak hizmet veren bir firmadır.

Eğer telefonunuzda dokunmatik cam ekran & LCD ekran kırıldı ise veya anakart bozuldu değişim gerekiyorsa firmamızı arayarak parça değişim ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Üstelik bize yakın olmanız ya da İstanbul’da olmanız gerekmiyor, kargo aracılığıyla da cihazınızı gönderebilirsiniz.

Beylikdüzü iPhone Tamircisi Olarak Hizmetlerimiz

Tüm model iPhone cihazlara onarım hizmeti vermekteyiz. iPhone Tamiri konusunda verdiğimiz bazı hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • iPhone Ekran
 • iPhone Batarya
 • iPhone Kulaklık Soketi
 • iPhone Mikrofon
 • iPhone Hoparlör
 • iPhone Şarj Soketi
 • iPhone Ön Kamera
 • iPhone Arka Kamera
 • iPhone Home Tuş
 • iPhone Kamera Camı
 • iPhone Kasa
 • iPhone Arka Kapak

Batarya Değişimi:

Telefonların kullanım şekline ve modeline göre bir süre sonra bataryalar eski performanslarını kaybedebiliyor. Bu durumlarda ise tek çözüm yolu batarya değişimi oluyor.

Eski zamanlarda kullanılan telefonların şarj süresi şimdiki akıllı telefonlara göre çok daha fazla gidiyordu. Yalnız bunla bağlantılı olarak telefonlar çok daha az enerji harcıyor ve telefonun performansını etkileyen unsurlar bulunmuyordu. Buna rağmen telefonların bataryaları çok daha hızlı eskiyor ve gittikçe açık kalma zamanı azalıyordu.

Şimdi ise teknolojinin gelişmesiyle beraber telefonlara renkli ekranlar geldi, kameralar geldi, hızlı internet geldi ve daha sayamayacağımız birçok özellik günümüzün telefonlarında bulunuyor. Bunlar çok fazla enerji harcadığından artık telefonların pilleri daha kısa sürede boşalıyor.

Sıvı Teması:

Sıvı teması telefonlar için en tehlikeli durumlardan bir tanesidir. Bu durumu yaşadığınızda yanlış yapılan işlemler telefonunuzu bir daha çalışmayacak duruma getirebilmektedir.Yeni telefonların bir çoğunda suya dayanıklılık yüzdesi oldukça artmış durumda olsa da, satışını yapan telefon markaları bu konuda hala net bir garanti veremeyebiliyor. Bunu ise telefonunuz sıvı temasına maruz kaldığında daha iyi anlıyorsunuz. Şu durumda bu özelliği sadece “tehlike anında” kurtarıcı olarak görmek daha faydalı gibi görünmektedir. Aksi taktirde telefonunuz garanti dışı kalır veya büyük masraflar açabilmektedir. Beylikdüzü iPhone Tamircisi olarak garantili bir şekilde onarıyoruz.

Ayrıca telefonunuz sıvı temasına maruz kaldıysa, sürekli konuşulan birçok yöntem bulunmaktadır. İnternette veya halk arasında konuşulan yöntemlerin bir kısmı doğruluk payı içerse de bir kısmı ise telefonunuzu daha kötü hale getirebiliyor. Yalnız ne olursa olsun unutmamanız gereken nokta; telefonunuz sıvı teması sonrası ilk başta açılmasa sonra tekrar çalışsa dahi bu konuda uzman olan kişilere cihazınızı göstermeniz gerekiyor. Bununla birlikte uzun süreli düşündüğünüzde kötü sonuçlar doğurabilmektedir.

Beylikdüzü iPhone Tamircisi konusunda yardıma ihtiyacınız varsa aşağıdaki linkten anında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pazar günü hariç tüm günler 08:00-23:00 arası hizmet vermekteyiz.

IPHONE TAMİRİ İÇİN HEMEN FİYAT ALIN İLETİŞİM

Yazar

mustafaozdall

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var ?